Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP Zobacz większe

Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

SFP-10G-LR-C

Nowy produkt

4 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 34 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 34 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,80 zł.


341,78 zł brutto

Wyślij do znajomego
Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Zapytaj o produkt
Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP

Akceptuję zasady polityki prywatności  


Opis

Opis ogólnyModuł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP
Informacje dodatkoweModułem SFP+ 10G o długości fali 1355nm Duplex LC connector Hot-pluggable SFP footprint Uncooled 1310nm DFB laser RoHS compliant and Lead Free Distance up to 10Km on 9/125um SMF Power dissipation 1.0W (0~70°C)
Okres rękojmi w miesiącach36
Typ obudowyModuł podłączany

30 innych produktów w tej samej kategorii: