Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC MultiMode 550m Zobacz większe

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC MultiMode 550m

545006

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 18 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,60 zł.


185,60 zł brutto

Wyślij do znajomego
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC MultiMode 550m

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC MultiMode 550m

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Zapytaj o produkt
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC MultiMode 550m

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC MultiMode 550m

Akceptuję zasady polityki prywatności  


Opis

Opis ogólnyModuł MiniGBIC Intellinet SFP LC MultiMode 550m
Waga (kg)0.049
Informacje dodatkoweOpis produktu: Zasilanie: Zasilanie: 3,3 V Pobór mocy: 1 W (maksymalny) Parametry fizyczne: Temperatura pracy: 0 - 70°C Wilgotność pracy: 10 - 85% RH, nieskondensowana Maksymalna moc nadawcza TX: -3 dBm Minimalna moc
Okres rękojmi w miesiącach36
Wymiary [G x S x W] (mm)55 x 13 x 12
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normamiIEEE 802.3z Gigabit Ethernet
Port PoENie
Zarządzanie przez WWW (Smart)Nie
Zarządzanie z lini poleceń (CLI)Nie
Możliwość łączenia w stosNie
Rodzaj urządzenia przewodowegoModuł do Switch
Open NetworkingNie

30 innych produktów w tej samej kategorii: