Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 10km Zobacz większe

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 10km

545013

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


154,01 zł brutto

Wyślij do znajomego
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 10km

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 10km

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Zapytaj o produkt
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 10km

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 10km

Akceptuję zasady polityki prywatności  


Opis

Opis ogólnyModuł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 10km
Waga (kg)0.051
Informacje dodatkoweOpis produktu: Zasilanie: Wymagane: 3.3V Pobór mocy: 1W (maksymalnie) Parametry fizyczne: Temperatura pracy: 0 - 70°C (32 - 158°F) Zgodny z SFP Multi-Source Agreement (MSA) Maksymalna siła nadawcza: -3 dB Minimalna
Okres rękojmi w miesiącach36
Wymiary [G x S x W] (mm)55 x 13 x 12
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normamiIEEE 802.3z Gigabit Ethernet
Port PoENie
Zarządzanie przez WWW (Smart)Nie
Zarządzanie z lini poleceń (CLI)Nie
Możliwość łączenia w stosNie
Rodzaj urządzenia przewodowegoModuł do Switch
Open NetworkingNie

30 innych produktów w tej samej kategorii: