Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.) Zobacz większe

Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

UF-SM-10G

Nowy produkt

5 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 57 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 57 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 11,40 zł.


576,24 zł brutto

Wyślij do znajomego
Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Zapytaj o produkt
Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

Akceptuję zasady polityki prywatności  


Opis

Opis ogólnyModuł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)
Informacje dodatkoweSingle-Mode Fiber Connector Type: (2) LC TX Wavelength: 1310 nm RX Wavelength: 1310 nm Data Rate: 10 Gbps SFP+ Cable Distance: 10 km
Okres rękojmi w miesiącach24

30 innych produktów w tej samej kategorii: